O tym, że projekt Stadionu Narodowego zawiera wiele błędów, wykonawcy informowali wielokrotnie. Część z nich udało się skorygować w trakcie prac, co wpływało na generowanie dodatkowych kosztów i wydłużenie czasu realizacji projektu. Presja na ukończenie prac w terminie była jednak tak wysoka, że na wiele drobnych błędów przymykano oko.
CZYTAJ TAKŻE: 400-milionowe długi NCS wobec wykonawców Stadionu Narodowego są jak tykająca bomba. Firmy walczą o swoje pieniądze
Niestety wszystkie niedoróbki wychodzą w trakcie. Podczas meczu otwarcia, kibice przekonali się na własnej skórze, jakie skutki niesie za sobą nieprawidłowe umiejscowienie zaworów bezpieczeństwa, odpowiedzialnych za odprowadzanie nadmiaru wody.
Kibice, którzy zmokli przed meczem podczas oczekiwania na wejście, otrzymali później drugą dawkę deszczu już wewnątrz obiektu.
mall
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/polityka/134061-z-cyklu-niedorobki-na-stadionie-narodowym-przeciekajacy-dach-podczas-meczu-otwarcia
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Najważniejsze teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu! Dołącz do Premium+. Pamiętaj, możesz oglądać naszą telewizję na wPolsce24. Buduj z nami niezależne media na wesprzyj.wpolsce24.