SKANDAL! Na naszych oczach promuje się zbrodniczą ideologię komunistyczną! Czy polskie władze wreszcie zareagują?

Fot. wPolityce.pl
Fot. wPolityce.pl

Sierp i młot na sztandarach, robotnicza orkiestra i wiwaty na cześć przywódców partii. A w jednym z czołowych szeregów ludzie niosący transparenty "Władza rad", z sierpem i młotem oraz postaciami sowieckich przywódców. Tuż obok szyldów SLD. I reklama strony internetowej" www.1917.net.pl. Zobacz:

Większość osób widzących te transparenty pomyślała zapewne, że te symbole i hasła są trochę w cudzysłowie. Myliła się.

Wizyta na wspomnianej stronie przeraża i jeży włos na głowie. Lenin, Dzierżyński i Trocki to główni bohaterowie tej strony. Zbrodniarze odpowiedzialni za miliony ofiar traktowani są tam jak bohaterowie.

Autorzy strony wprost deklarują:

Jesteśmy komunistami. (...) Odwołujemy się do teoretycznego dorobku Marksa, Engelsa, Lenina i Trockiego oraz doświadczeń ruchu robotniczego takich jak m.in. Komuna Paryska, „Wielki Proletariat”, Rewolucja Październikowa i Lewicowa Opozycja po roku 1923, czy antyimperialistyczne i antykapitalistyczne ruchy Ameryki Łacińskiej.

(...)  Uważamy, że to nie wybitne jednostki, ale walka klas ma główny wpływ na przebieg procesów dziejowych

Odwołanie niby teoretyczne, ale jednak praktyczne. O Dzierżyńskim, jednym z najbardziej ohydnych komunistycznych zbrodniarzy, twórcy tajnej policji mającej setki tysięcy ofiar na sumieniu, napisano tam:

Żelazny Feliks miał złote serce, pełne miłości do ludzi, gorąco pragnął zapewnić im szczęście. Właśnie z tej miłości do ludzi wyrastała jego zimna, nieubłagana nienawiść do wrogów władzy radzieckiej. Uosabiali w jego oczach przede wszystkim wrogów ludzkiego szczęścia

Z kolei o wojnie polsko-bolszewickiej autorzy piszą tak:

Tematy wojny polsko-bolszewickiej, Tymczasowego Komitetu Rewolucyjnego Polski itp. , są traktowane w środkach masowego przekazu w sposób niezwykle zideologizowany; są modelowym wręcz przykładem pisania własnej historii przez rządzących i im posłusznych propagandzistów.

I polecają teksty:

 

Komunikat Tymczasowego Komitetu Rewolucyjnego Polski z 30 lipca 1920 roku

Dawid Jakubowski: Niektóre aspekty działalności Tymczasowego Komitetu Rewolucyjnego Polski

Kajetan Moraczewski: Rozważania o wojnie 1920 roku

Włodzimierz Lenin: Przemówienie do czerwonoarmistów odjeżdżających na front polski

Krzysztof Wójcicki: Krajobraz po bitwie z perspektywy komunisty


Jak pamiętamy, jeden "niewłaściwy" zdaniem mediów transparent na manifestacji opozycji potrafi postawić na nogi wszystkie media, z rządowym TVN na czele. Jak wiemy, nazizm jest w Polsce ścigany tak przez prokuraturę jak i media. A komunizm? Prawnie jego propagowanie jest zakazane. A faktycznie - tolerowane, o ile nie wspierane.

Najlepsze życzenia i wyrazy solidarności przesłał uczestnikom pochodu lewicowego prezydent Bronisław Komorowski. Szli w tym pochodzie członkowie legalnej partii i związków zawodowych. Szli ramię w ramię ze zbrodniczymi emblematami i hasłami.

A media milczą.

gim

Autor

Klikasz i czytasz tygodnik Sieci na telefonie Klikasz i czytasz tygodnik Sieci na telefonie Klikasz i czytasz tygodnik Sieci na telefonie
W tym miejscu za chwilę pojawią się komentarze...