Janusz Rewiński goni bolszewika razem z KoLibrem!

„Siara” goni bolszewika razem z KoLibrem!

Jest 50. członek Honorowego Komitetu Poparcia akcji „Goń z pomnika bolszewika”! Poparła nas osoba, na której polegać można w wielu dziedzinach. W sprawie rozweselenia nawet najbardziej przygnębionej publiki jest niezawodny. Gdy potrzebujemy wsparcia w całkowicie poważnych działaniach na rzecz prawdy i pamięci, również możemy na niego liczyć! W gronie popierających inicjatywę Stowarzyszenia KoLiber witamy Janusza Rewińskiego!

Janusz Rewiński – satyryk, aktor, znany z niezapomnianych ról w filmach i serialach komediowych m.in. w „Kilerze” i „Tygrysach Europy”, poseł na Sejm I kadencji, w okresie PRL występował w kabaretach wyśmiewających absurdy ówczesnej rzeczywistości m.in. w kabarecie „Tey”, w latach 90. przedsiębiorca.

Dziękujemy za coraz liczniejsze wyrazy wsparcia dla naszej akcji! Gromadzimy, selekcjonujemy i weryfikujemy otrzymane zgłoszenia bolszewickich „miejsc pamięci”. Niestety śladów po komunistycznej propagandzie jest jeszcze w naszym kraju bardzo wiele, a więc przygotowanie listy, którą upublicznimy będzie musiało jeszcze trochę potrwać. O postępach w akcji będziemy informować na bieżąco.

Koordynator akcji

Piotr Mazurek

Autor

Wiadomości Google

Kliknij Obserwuj i bądź na bieżąco!

Studio TV

W tym miejscu za chwilę pojawią się komentarze...