Kogo tak naprawdę sprowadziła Krytyka Polityczna z przyjaciółmi? Jeden z niemieckich "antyfaszystów" heiluje...

Film pokazujący przemarsz niemieckiech lewaków przez Nowy Świat prezentowaliśmy już na naszych łamach. A jednak znów do niego wracamy. Uważni internauci ze strony www.antypolonizm.pl wyłapali bowiem bardzo ciekawy szczegół.

Okazuje się bowiem, że mężczyzna maszerujący razem z innymi "antyfaszystami" - ubrany dokładnie tak samo jak inni członkowie "Antify" i przez nich akceptowany - wykonuje w pewnym momencie gest nazistowskiego pozdrowienia. Co więcej, słyszymy także okrzyk "Auschwitz Heil". Kto nie wierzy, niech sprawdzi sam (1 minuta 44 sek.).

Można więc zapytać: kogo tak naprawdę sprowadziła do Polski, na obchody święta niepodległości, Krytyka Polityczna wraz z przyjaciółmi z Porozumienia 11 Listopada? Antyfaszystów czy może faszystów? A może faszystów w przebraniu antyfaszystów? A może antyfaszystów, którzy na polskiej ziemi poczuli tradycyjną misję panowania?

(...) pojawia się wiele pytań - o reakcję władz, policji itd. - ale także pytanie, czy pośrednio  finansowana z naszych podatków Krytyka Polityczna, udzielając  schronienia w swoim klubie oraz namawiając do przyjazdu (pewnie nieświadomie) - jak widać - przy okazji także ludzi gloryfikujących Auschwitz, nie powinna wziąć na siebie chociaż części odpowiedzialności za antypolskie i chuligańskie ekscesy Niemców - komentuje antypolonizm.pl

Prezentowany film wart jest odnotowania także z innego powodu. Oko 2:44 widzimy bowiem, jak niemieccy lewacy chronią się w kawiarni Nowy Wspaniały Świat, należącej do Krytyki Politycznej. I nie wygląda to na przypadkowe wejście do przypadkowej kawiarni, lecz na marsz do znanej wcześniej kryjówki. Obok wejścia do lokalu krąży przestraszony aktywista Krytyki Politycznej Michał Sutowski, który wręcz zdaje się hamować policjantów stojących przed wejściem do kawiarni i chcących wejść do środka.

Sil

Autor

2 audiobooki w prezencie! Sprawdź 2 audiobooki w prezencie! Sprawdź 2 audiobooki w prezencie! Sprawdź
W tym miejscu za chwilę pojawią się komentarze...