Nasz news. Jarosław Gugała zawieszony w obowiązkach przez prezesa Polsatu. Powód? Rozmowa z Hofmanem

Fot. wPolityce.pl
Fot. wPolityce.pl

Jak dowiedział się portal wPolityce.pl głośna sprawa skandalicznego w formie wywiadu jaki z Adamem Hofmanem, rzecznikiem Prawa i Sprawiedliwości, przeprowadził w szczycie kampanii wyborczej Jarosław Gugała, ma swój ciąg dalszy. Prezes Polsatu Zygmunt Solorz zawiesił Gugałę w obowiązkach.

Prezes uznał, że tak rażącego zaangażowania dziennikarza po stronie Platformy nie chce i nie będzie tolerował. Co innego sympatie, u nas naturalne, a co innego udział w nagonce

- mówi nam osoba z Polsatu. Decyzja ma skutki natychmiastowe i oznacza, że Gugała już dzisiaj nie poprowadzi żadnej audycji, choć było to w grafiku. Warto jednak podkreślić, że Gugała był nie tylko prowadzącym programy, ale także szefem informacji i publicystyki w stacji.

Inna osoba dodaje, że już od kilku miesięcy Gugała nie mógł złapać wspólnego języka z Solorzem.

CZYTAJ TEŻ:  "Tak to interpretuje niemiecka prasa!". Gość Wydarzeń, 5 października. Warte odnotowania

 

Sam Gugała w rozmowie z Gazeta.pl komentował:

Nieprawda. Plotka. Mieliśmy dyskusję na temat tej rozmowy z Hofmanem, ale żadnych konsekwencji nie było.

W rozmowie z Faktem Gugała przyznał jednak, że wieczoru wyborczego nie poprowadzi, ale jak twierdzi dlatego, że jedzie na urlop.

Jeszcze trzy dni temu serwis Press informował, że studio wyborcze w Polsat News poprowadzą Gawryluk i Gugała. Informacja o tym w piątek wieczorem ciągle znajdowała się na stronie internetowej stacji.

 

wu-ka, znp, Fakt, Press, Rzeczpospolita

Poniżej fragmenty programu, który spowodował zawieszenie Gugały w obowiązkach :

 

 

 

Autor

Studio TV

W tym miejscu za chwilę pojawią się komentarze...