Skandal! Rosyjscy internauci kpią ze śmierci Lecha Kaczyńskiego

fot. demotivation.ru
fot. demotivation.ru

Na popularnym rosyjskim serwisie demotivation.ru pojawiło się zdjęcie ukazujące w jaki sposób część rosyjskich internautów postrzega katastrofę smoleńską.

Na zdjęciu znajduje się prezydent Lech Kaczyński, Wiktor Juszczenko oraz Micheil Saakaszwili. Twarz tragicznie zmarłego prezydenta Polski przekreślona jest czerwonym krzyżykiem, a pod zdjęciem znajduje się podpis w języku rosyjskim, który można przetłumaczyć jako „odszedł pierwszy".

Powyższy przykład to dowód na to, do czego prowadzi brak reakcji polskiego rządu na oszczerstwa dotyczące ofiar katastrofy smoleńskiej publikowane w zagranicznych mediach.

Źródło: demotivation.ru
pedro

Najnowsze artykuły

Wszystkie najnowsze artykuły w jednym miejscu

Śledź nas na Google News

Bądź na bieżąco — dodaj nas do Google News

Dziękujemy za przeczytanie!

Twoje wsparcie ma znaczenie. Buduj z nami niezależne media.

Wszystkie teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu. Dołącz do nas.

Autor

Wesprzyj telewizję wPolsce24! I naszą misję - dziennikarstwo śledcze Wesprzyj telewizję wPolsce24! I naszą misję - dziennikarstwo śledcze Wesprzyj telewizję wPolsce24! I naszą misję - dziennikarstwo śledcze

Zapraszamy do komentowania artykułów w mediach społecznościowych