"Jeden z czytelników „Gazety Wyborczej” chwycił za słowo Adama Michnika, który w kwietniu br. w szoku posmoleńskim obiecał przejrzeć swoje artykuły o Lechu Kaczyńskim i sprawdzić, czy w którymś go nie skrzywdził. Jakie wyniki tych badań? – spytał dociekliwy czytelnik w liście publikowanym w mało eksponowanym miejscu na łamach „GW”. Michnik odpowiedział, że wszystko sprawdził i niczego niesprawiedliwego nie napisał.
Jak się okazuje, nawet wielcy mężowie mają chwile słabości i niewiary w swoją sprawiedliwość. Ale na szczęście to szybko mija. Świat wrócił w swoje koleiny. Zaufanie jest dobre, ale kontrola jest lepsza. Szczególnie gdy kontrolujący ma do kontrolowanego pełne zaufanie. Tak trzymać!"
Piotr Semka, Plusy i minusy tygodnia (19 – 25 września), "Rzeczpospolita" 25-26 września 2010 r.
Sil
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/polityka/105905-adam-michnik-krzywdzaco-o-lechu-kaczynskim-hm-nie-jednak-nigdy
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Najważniejsze teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu! Dołącz do Premium+. Pamiętaj, możesz oglądać naszą telewizję na wPolsce24. Buduj z nami niezależne media na wesprzyj.wpolsce24.