Mówiłem dziś o tym w Radio TOK FM w czasie "Porannych polityków". Jarosław Kaczyński z pełnym wyrachowaniem uprzedza zjawiska radykalizmu ,które wraz z coraz bardziej odczuwalnym społecznie spowolnieniem gospodarczym moze dotknąć polską demokrację .Popatrzcie :
Sarkozy radykalne formy działania i treści w sprawie ekstradycji Romów ( uwaga 63 % Francuzów to popiera ), radykalizacja polityki we Włoszech, Premier Węgierski Orban prawie stoczył się na prawe narodowe skrzydło a i tak jego koalicjant zmusza go do więcej prawicowego radykalnego populizmu.Wiceszef niemieckiego banku centralnego zteżą o szkodliwości islamskich imigrantów etc etc
Uwaga o zagrożeniu Kaczyńskim mówi polityk celebryta ,który tak wiele zrobił do barbaryzacji zachowań i języka polityki ale to zrozumiałe wystarczy wyjść Kaczyńskiemu naprzeciw aby zbudować naprzeciw PiS równie radykalny i bezwzględny obóz społeczny i polityczny.Kończy się w Polsce POLITYKA treści zaczyna polityka sterowaniem emocji , radykalnych treści i konfliktów.
Przestrzegam to świadomy zobu stron zabieg.Wojna dla samej wojny...
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/polityka/105503-kaczynski-patrzy-na-europe
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Najważniejsze teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu! Dołącz do Premium+. Pamiętaj, możesz oglądać naszą telewizję na wPolsce24. Buduj z nami niezależne media na wesprzyj.wpolsce24.