Skandaliczna okładka tabloidu „Fakt” wywołała oburzenie. Jeden z ministrów rezygnuje nawet z prenumeraty w geście protestu. „Są jakieś granice” - napisał na Twitterze.
CZYTAJ RÓWNIEŻ:
Tabloid „Fakt” opublikował skandaliczną okładkę, którą zaatakowano prezydenta Andrzeja Dudę. Wywołało to oburzenie wielu. Jeden z ministrów podjął nawet stanowczą decyzję.
Po dzisiejszej absolutnie haniebnej okładce tabloidu „Fakt” podjąłem decyzję o rezygnacji z prenumeraty tej gazety w ministerstwie, którym kieruję. Są jakieś granice
— napisał na Twitterze minister Marek Gróbarczyk, szef resortu gospodarki morskiej.
kpc/Twitter
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/media/507672-minister-rezygnuje-z-prenumeraty-faktu-sa-jakies-granice
Najnowsze artykuły
Wszystkie najnowsze artykuły w jednym miejscu
Śledź nas na Google News
Bądź na bieżąco — dodaj nas do Google News
Dziękujemy za przeczytanie!
Twoje wsparcie ma znaczenie. Buduj z nami niezależne media.
Wszystkie teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu. Dołącz do nas.