Kierownictwo Telewizyjnej Agencji Informacyjnej zawiesiło Michała Rachonia w prowadzeniu programów „Minęła 20” i „Woronicza 17” - dowiedział się nieoficjalnie portal Wirtualnemedia.pl, informując że ma to związek m.in. z pokazaniem w miniony czwartek w „Minęła 20” karykatury Jerzego Owsiaka i Hanny Gronkiewicz-Waltz.
CZYTAJ WIĘCEJ:
Jak podają WirtualneMedia, wieczorną audycję TVP Info „Minęła 20” będą teraz prowadzić na zmianę inni gospodarze programu, czyli Danuta Holecka, Adrian Klarenbach i Krzysztof Ziemiec. Z kolei niedzielny magazyn „Woronicza 17” od zeszłego wydania prowadzi Krzysztof Ziemiec i prawdopodobnie tak ma pozostać.
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/media/429557-michal-rachon-odsuniety-od-prowadzenia-audycji-tvp-info
Najnowsze artykuły
Wszystkie najnowsze artykuły w jednym miejscu
Śledź nas na Google News
Bądź na bieżąco — dodaj nas do Google News
Dziękujemy za przeczytanie!
Twoje wsparcie ma znaczenie. Buduj z nami niezależne media.
Wszystkie teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu. Dołącz do nas.