Czy można sobie wyobrazić wieloletni spór o to, w jakim wieku dzieci powinny pójść do szkoły? ? Czy to możliwe, by dorośli doprowadzili do bitwy o miejsce w przedszkolu między sześcio- a trzylatkami? Jak sobie z tym wszystkim poradzić i nie zwariować? Na te m.in. pytania odpowiedzą:
Włodzimierz Paszyński - wiceprezydent Warszawy, b. wiceminister Edukacji Narodowej i Sportu
Monika Werwicka - psycholog dziecięcy
Marzena Machałek - posłanka PiS, wiceprzewodnicząca Komisji Edukacji, Nauki i Młodzieży
Małgorzata Lusar i Tomasz Elbanowski - Stowarzyszenie Rzecznik Praw Rodziców
oraz rodzice 3 i 6-latków, a także, w ekskluzywnej rozmowie:
Anna Zalewska - Minister Edukacji Narodowej
W drugiej części programu swoją wizytę we Włoszech, a także wczorajszy szczyt UE-Turcja podsumuje Minister Spraw Zagranicznych Witold Waszczykowski.
Zwiastun:
Sil
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/media/284407-warto-rozmawiac-jana-pospieszalskiego-czy-to-mozliwe-by-dorosli-doprowadzili-do-bitwy-o-miejsce-w-przedszkolu-miedzy-szescio-a-trzylatkami-dzis-2125-tvp1
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Najważniejsze teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu! Dołącz do Premium+. Pamiętaj, możesz oglądać naszą telewizję na wPolsce24. Buduj z nami niezależne media na wesprzyj.wpolsce24.