W jesieni na antenie TVP 1 pojawi się nowe reality show „Rolnik szuka żony” - informuje portal wirtualnemedia.pl. W programie samotni rolnicy będą poszukiwali partnerek na całe życie. Zerowy odcinek zostanie wyemitowany już za tydzień.
W specjalnym odcinku widzowie będą mogli zobaczyć ośmiu bohaterów show. Panowie opowiedzą o swoich pasjach, planach na życie oraz wymarzonych partnerkach. W roli prowadzącej wystąpi dziennikarka, aktorka i podróżniczka Marta Manowska.
Program, realizowany na podstawie brytyjskiego formatu „Farmer Wants a Wife” pojawił się do tej pory w 30 krajach, m.in. w Niemczech, Austrii, USA, Hiszpanii, Szwecji, Grecji, Czechach i Australii.
Ten program to opowieść o poszukiwaniu prawdziwej miłości - prawdziwe antidotum na licznie „miejskie” reality-show. Przy okazji mamy też nadzieję obalić kilka stereotypów krążących wokół polskiej wsi i polskiego rolnika
— zapowiada Konrad Smuga, jeden z reżyserów programu.
Miejmy nadzieję, że to „obalanie mitów” nie będzie przebiegało tak, jak za naszą zachodnią granicą. W niemieckiej wersji programu - „Bauer sucht Frau”, emitowanej przez stację RTL, kojarzone były również lesbijki. Więcej tutaj.
zz/wirtualnemedia.pl
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/media/195395-rolnik-szuka-zony-nowy-program-rozrywkowy-w-telewizji-publicznej-ma-to-byc-antidotum-na-miejskie-reality-show
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Najważniejsze teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu! Dołącz do Premium+. Pamiętaj, możesz oglądać naszą telewizję na wPolsce24. Buduj z nami niezależne media na wesprzyj.wpolsce24.