Oto dziewczyna renesansu

Fot. Facebook
Fot. Facebook

21-letnia Michalina Olszańska znana jest z serialu "Barwy szczęścia". Okazuje się jednak,że młoda aktorka ma wiele talentów. To człowiek renesansu.

Artystka, używająca pseudonimu Mixie Olszańska, zadebiutowała w roli pisarki w wieku 13 lat. Oprócz pisania, gra także na skrzypcach, maluje obrazy i śpiewa własne kompozycje. Jest także modelką.

Córka aktorskiej pary Agnieszki Fatygi ("Alternatywy 4") i Wojciecha Olszańskiego ("Quo Vadis") studiuje na Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. W swoim dorobku ma już kilka filmów.

Na swoim profilu na Facebooku opublikowała m.in. zdjęcia z nowej produkcji reżysera Miguela Gaudencio ("Pragnienie piękna"). Są także fotosy z "Solange" (film erotyczny) oraz wiele sesji zdjęciowych (Sylwia Nicewicz. "Szeherezada" i Edyta Leszczak dla włoskiego "Vogue"). Gołym okiem widać, że młoda aktorka nie wstydzi się nagości.

Nie inaczej jest także z pokazanymi przez Olszańską kadrami z filmu "Tiger" w reżyserii Jacoba Chelkowskiego, gdzie Michalina wciela się w kobietę, która była kotem. Tam też prezentuje się nago.

Swoje wdzięki artystka pokazuje także w filmie "Miłość w Mieście Ogrodów".

Czy w produkcji o pułkowniku Ryszardzie Kuklińskim "Jack Strong" będzie podobnie?

Warto dodać, że autorka głośnej powieści "Dziecko Gwiazd Atlantyda" dała także koncert solowy w Filharmonii Berlińskiej. Prawdziwa kobieta renesansu.

Maciej Gąsiorowski

Studio TV

W tym miejscu za chwilę pojawią się komentarze...