Z podziękowaniami dla Pana Andrzeja Seweryna za znakomitą rolę w Uchu Prezesa
— taką dedykację wicepremier Jarosław Gowin dołączył do butelki wina, którą ma przekazać Andrzejowi Sewerynowi. Aktor odtwarza jego postać w programie satyrycznym „Ucho Prezesa”.
W drugim sezonie „Ucha Prezesa”, który miał premierę w serwisie showmax.com 7 września pojawiły się nowe postacie grane m.in. przez Andrzeja Seweryna, Krzysztofa Czeczota i Jerzego Bończaka.
CZYTAJ WIĘCEJ: Andrzej Seweryn jako Jarosław Gowin? Niebawem premiera drugiego sezonu „Ucha prezesa”
ems/Twitter Jarosława Gowina/showmax.com
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/kultura/357829-gowin-dziekuje-sewerynowi-za-znakomita-role-w-uchu-prezesa
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Najważniejsze teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu! Dołącz do Premium+. Pamiętaj, możesz oglądać naszą telewizję na wPolsce24. Buduj z nami niezależne media na wesprzyj.wpolsce24.