Jest nie tylko utalentowanym aktorem z Oscarem na koncie, ale równie dobrym wokalistą, nagrodzonym Grammy. Jamie Foxx powraca z nową płytą. Podczas wizyty w programie Jimmy Kimmel Live! artysta ujawnił okładkę i nazwę płyty – „Hollywood” a na deser zaśpiewał wraz z Chrisem Brownem, pochodzący z albumu, singiel „You Changed Me”.
Premiera „Hollywood” zaplanowana jest na 19 maja br. Płyta dostępna będzie na CD w wersji podstawowej oraz deluxe.
Jamie Foxx i Chris Brown doskonale brzmią razem w tym kawałku. Muzyczni bogowie postanowili obdarować nas kolejnym perfekcyjnym duetem.”
pisze Magazyn Vibe.
Dziś Jamie Foxx jest znany głównie ze świetnego aktorstwa, czego dowodem było wygranie Oscara za rolę Raya Charlesa w filmie "Ray". Fox był też nominowany do Oscara za "Zakładnika" Michaela Manna. Zachwycał również jako Django w filmie Quentina Tarantino.
Foxx to również muzyk, który odniósł sukces pojawiając się u boku Kanye Westa w "Slow Jamz". Hit pomógł mu wyrpomować drugi album "Unpredictable", który stał się platynowy. Natomiast w "Intuition" z 2008 roku zaangażowany był sam Timbeland. "Best Night of My Life" również zawierał utwory nagrane z ciekawymi gośćmi jak Ludacris, Snoop Dogg czy Justin Timberlake.
Q/Sony
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/kultura/253919-jammie-foxx-i-hollywood-tym-razem-w-formie-muzycznej
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Najważniejsze teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu! Dołącz do Premium+. Pamiętaj, możesz oglądać naszą telewizję na wPolsce24. Buduj z nami niezależne media na wesprzyj.wpolsce24.