Flesz: Remake filmu SPIELBERGA, trzecia seria CZARNEJ LISTY, nowy film z DOUGLASEM, AZAELA & HUDSON razem

Materiały prasowe filmu "Poltergeist" (pol. "Duch)
Materiały prasowe filmu "Poltergeist" (pol. "Duch)

Filmowo i muzycznie... Zapraszamy na kulturalny flesz dnia!

Miłośnicy odgrzewanych kotletów powinni być usatysfakcjonowani. Właśnie pojawił się w sieci trailer filmu "Poltergeist", który jest remake'iem "Ducha", filmu wyprodukowanego w latach 80. przez Stevena Spielberga.

Przy produkcji pracują tuzy związane z baśniową konwencją i horrorem. Reżyserem jest Gil Kenan, scenariusz napisał zdobywca Pulitzera David Lindsay-Abaire ("Oz: Wielki i Potężny"), a jednym z producentów jest Sam Raimi (twórca "Martwego zła"). W obsadzie zobaczymy m.in.: Sama Rockwella i Rosemarie DeWitt.

Twórcy zapowiadają, że zapewnią widzom nowe spojrzenie na fabułę. Trzymamy za słowo.

Premiera już 24 lipca.


Tymczasem telewizja NBC przystępuje do realizacji kolejnej edycji "Czarnej listy". Twórcy liczą, że nowa odsłona serialu, którego głównym bohaterem jest Raymond Reddington (w tej roli James Spader) przyciągnie równie wielka publikę, co poprzednie serie.

Jeśli przyjrzymy się pozostałym produkcjom tej stacji telewizyjnej, możemy liczyć na wysoki poziom realizacji. Tym bardziej, że NBC realizuje z wielkich rozmachem kontynuacje czterech innych seriali.


W sieci trafił trailer nowego filmu z Michaelem Douglasem. Obraz "Beyond the Reach" jest ekranizacją powieści Robba White'a "Death Watch".

Co ciekawe, również i tym razem "młody" Douglas wciela się w rolę korpo-rekina. Do takiego wizerunku zdążył już nas przyzwyczaić w ciągu trzech ostatnich dekad (wystarczy wspomnieć choćby takie filmy jak "Fatalne zauroczenie" czy "Wall Street"). W "Beyond the Reach" kołnierzyk z przeszklonego biurowca wyrusza jednak na polowanie, co pociągnie za sobą sekwencję dramatycznych wydarzeń.

Reżyserem filmu jest Jean-Baptiste Leonetti, a autorem scenariusza - Stephen Susco.


Tradycyjnie już kończymy flesza naszym kącikiem muzycznym (w naszym przypadku - bez suchara Strasburgera). Iggy Azalea i Jennifer Hudson wspólnie wykonały utwór "Trouble" w programie Jimmy'ego Fallona.

A tak wyglądał ich występ w popularnym programie:

gah

W tym miejscu za chwilę pojawią się komentarze...