Robert M. czyli Alibaba zaprosił do utworu „Dożylnie” rapera Onara i Jana Borysewicza z Lady Pank. Współpraca raperów z ikoną polskiego rocka jest zaskakująca i w zestawieniu z ponurym 6 minutowym filmem robi spore wrażenie.
Cały czas trwają prace nad debiutanckim albumem Rozbójnika Alibaby. Płyta będzie nosiła tytuł "Bal maturalny". O udziale w projekcie Jana Borysewicza zrobiło się głośno w październiku, gdy na stronie „Rozbojnika Alibaby” pojawił się taki wpis:
Wczoraj wieczorem zadzwoniłem do Jana Borysewicza, zaproponowałem mu współpracę przy projekcie Rozbojnik Alibaba, co nie należało do łatwych spraw… nie dość że się jąkałem ze stresu to jeszcze nie wiedziałem co mam mówić… Jestem wielkim fanem Lady Pank, zresztą nigdy mi się nawet nie śniło przez sekundę że moje drogi Muzyczne zejdą się z taką ikoną i tak wielkim artystą jak J.Borysewicz. wysłałem Mu wieczorem trzeci singiel z albumu Rozbójnika Alibaba na którym gościnnie udziela się Onar, dziś rano dostałem już dograną gitarę, jak tego posłuchałem to miałem ciarki i odebrało mi mowę. (…)
Wcześniej w sieci pojawił się klip do utworu…”W Sieci” z Pono. Zapowiada się kolejny ciekawy album w 2014 roku.
Q
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/kultura/250009-borysewicz-z-alibaba-jak-wam-sie-podoba-zaskakujacy-duet-i-mocny-klip
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Najważniejsze teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu! Dołącz do Premium+. Pamiętaj, możesz oglądać naszą telewizję na wPolsce24. Buduj z nami niezależne media na wesprzyj.wpolsce24.