Gwiazda lat 80-tych przyznaje, że PEDOFILIA w HOLLYWOOD jest powszechna

Corey Feldman w filmie Gremliny
Corey Feldman w filmie Gremliny

Corey Feldman, były dziecięcy gwiazdor filmowy, który już dwa lata temu wyznał, że pedofilia w Hollywood jest tajemnicą poliszynela, potwierdza swoje zarzuty w książce i wywiadzie dla Fox News. Również znany gangster zeznał FBI, że czołowy producent muzyczny uprawia seks z nieletnimi.

Corey Feldman zaczął karierę w „fabryce snów” już w wieku 3 lat. Zagrał m.in w "Gremliny rozrabiają" i "Wojownicze żółwie Ninja" „Goonies”, „Stań przy mnie” czy „The Lost Boys”. Po latach postanowił wyjawić jak wygląda życie młodych aktorów w Hollywood. Jego zdaniem w fabryce snów istnieje coś takiego jak “kanapa do castingu”, na której lądują zarówno nieletni jak i aktorzy dorośli.

Mogę ci powiedzieć, że problemem nr 1. w Hollywood była, jest i zawsze będzie pedofilia. Jest to największe utrapienie dzieci pracujących w show-biznesie... To jest największy sekret.

mówił w ABC. Feldman przyznaje, że był jedną z wielu nieletnich gwiazd molestowanych seksualnie w Hollywood.

Byłem otoczony przez nich gdy miałem 14 lat. Dosłownie otoczony. Nawet nie zdawałem sobie z tego sprawy. Dopiero po jakimś czasie zrozumiałem z jakimi sępami mam do czynienia.**

Aktor ujawnił również, że wokół dzieci-aktorów zawsze był wianuszek starszych mężczyzn, którzy byli „znaczącymi graczami” w Hollywood. Feldman opowiadał też o swoim najlepszym koledze z planu filmowego, Corey'u Haim, który podczas kręcenie filmu „Lucas” został wykorzystany przez wysoko postawionego w Hollywood pedofila.

W przerwie na lunch ten facet zabrał go za przyczepę i odbył z nim stosunek analny. Haim, niewinny i ambitny czternastolatek, nie protestował. Ta relacja między nimi trwała przez dwa lata.

mówi aktor, który dodaje, że Corey przez długi czas nie mógł sobie poradzić z traumą z dzieciństwa. Jako nastolatek popadł w uzależnienie od narkotyków. Zmarł w 2010 roku na zapalenie płuc. Teraz Feldman w swoich wspomnieniach “Coreyography” oraz w wywiadzie dla Fox News ujawnia kolejne makabryczne szczegóły pracy w Hollywood. Okazuje się, że aktor już w dzieciństwie doświadczył przemocy. Jego matka, była modelka Playboya, która w końcu popadła w depresję i narkomanię, wciąż kazała się synowi odchudzać by lepiej wyglądał na castingach. W pewnym momencie musiał on przyjmować tabletki odchudzające. Natomiast jego ojciec- muzyk częstował go narkotykami.

Znalazłem w szafie mamy kokainę, gdy miałem 13 lat. Pierwszy raz wziąłem ją na planie „The Lost Boys”, ale to była tylko kreska. Dopiero w wieku 16 lat zacząłem ją przyjmować jak należy.

Aktor przyznaje, że jego nałóg trwał na szczęście tylko 2 lata, co przeczy tym, którzy dziś mu zarzucają, że wieloletnie uzależnienie powoduje jego chęć zemsty na Hollywood. Feldman mówił w Fox o pedofilii w Hollywood. Aktor odniósł się też do swojej relacji z ś.p Michaelem Jacksonem, przeciwko któremu zeznawał w 2005 roku, gdy muzyk był oskarżony o pedofilię.

Nigdy nie znalazł w sobie siły by przeprosić. Wiem, że jak mówił o mnie napływały mu łzy do oczu.

W 2011 roku szef Ligi Katolików, Bill Donohue, zwrócił uwagę na zmowę milczenia w przemyśle rozrywkowym, która chroni pedofilów.

Te same media, które oskarżają o pedofilię księdza, który pocałuje w rękę dziecko, przemilczają jawne działanie pedofilów w Hollywood.

powiedział Donohue w LSN. Kilka dni temu w USA wypłynęły informacje ze śledztwa FBI, które zawierają zeznania gangstera Jamesa "Jimmy'ego Henchmana" Rosemonda, który zeznał, że znany producent muzyczny i gwiazdor muzyki rap P.Diddy utrzymywał stosunki seksualne z nieletnimi chłopcami. Mimo tych szokujących faktów wizerunek pedofila w Hollywood najczęściej jest łączony z koloratką…

Q

Studio TV

W tym miejscu za chwilę pojawią się komentarze...

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Krzysztof Bałękowski, Wojciech Biedroń, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Adam Stankiewicz, Weronika Tomaszewska, Anna Wiejak.

Autorzy: Łukasz Adamski, Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Grzegorz Górny, Edyta Hołdyńska, Jerzy Jachowicz, Aleksandra Jakubowska, Stanisław Janecki, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Marcin Wikło.

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.