Gościem cyklicznego programu internetowego "20m2 Łukasza" był krakowski aktor Piotr Cyrwus, który największą popularność zdobył rolą Ryśka w najstarszej polskiej telenoweli "Klan". Fani serialu mogą czuć się rozczarowani wypowiedziami aktora.
Cyrwus podkreśla, że nie nie jest mu żal porzucenia głośnej roli w "Klanie". Na pytanie prowadzącego - Łukasza Jakóbiaka czy mając już świadomość tego, z czym wiąże się rola w tym serialu, Cyrwus ponownie wcieliłby się w postać Ryszarda Lubicza, aktor odpowiada krótko: "nie". Artysta przyznał, że po odejściu z telenoweli poczuł ulgę.
Ten moment nastawał po każdych zdjęciach. Gdzieś już stwierdziłem, że tyle lat upłynęło, ta rola, to zadanie skończyło się.
tłumaczy aktor.
Serialowy Rysiek narzeka jednak na totalny brak propozycji reklamowych. Oprócz udziału w popularnym filmiku promującym akcję charytatywną "Mafia dla psa", Piotr Cyrwus nie może pochwalić się innymi produkcjami tego typu. Pozostaje mu więc gra w Teatrze Polskim w Krakowie.
Ta popularność nie dała mi ani kromki chleba. Nie dostałem żadnej roli przez to, że jestem popularny, ani jednej reklamy.
mówi Piotr Cyrwus.
Nie zabrakło również pytań o sprawy polityczne. Jakóbiak zapytał aktora o jego stosunek do sprawy prof. Krystyny Pawłowicz i związków partnerskich.
Cała sprawa jest totalną histerią, też się dziwię ludziom, którzy wybierają wolne związki i nagle chcą ich legalizacji. Nigdy nie byłem w wolnych związkach, to jest pewnego rodzaju schizofrenia.
odpowiedział Cyrwus.
AM
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/kultura/247376-serialowy-rysiek-z-klanu-w-popularnym-talk-show-czy-zaluje-odejscia-zobacz-tez-ryska-w-roli-gangstera
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Najważniejsze teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu! Dołącz do Premium+. Pamiętaj, możesz oglądać naszą telewizję na wPolsce24. Buduj z nami niezależne media na wesprzyj.wpolsce24.