Wideo

Po latach w więzieniu gwałciciel ponownie trafił do aresztuBrutalny gwałciciel wzorował się na serialu. Policja zatrzymała 59-latka, który spędził 17 lat w więzieniu. Nowe rozboje zajęły mu 20 dni

3e433f18a7784c1caa3bae978cdc479d.webp
Zdjęcie ilustracyjne / autor: Fratria
FacebookTwitter

Policja zatrzymała 59-letniego mężczyznę, który zaledwie 20 dni po opuszczeniu zakładu karnego, gdzie przez 17-lat odbywał karę za m.in. zgwałcenie ponownie dopuścił się poważnych przestępstw na tle seksualnym, napadów i wymuszeń. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i decyzją sądu został tymczasowo aresztowany.

FacebookTwitter

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: [email protected]. Dołącz do naszej społeczności, wykup dostęp do STREFY PREMIUM. Subskrybuj
To najlepsza forma wsparcia naszych mediów.

Redaktor Naczelny:
Łukasz Wróblewski
Zespół:
Joanna Jaszczuk, Adam Kacprzak, Tomasz Karpowicz, Robert Knap, Adam Staniewicz, Kamil Kwiatek, Natalia Wierzbicka, Adrian Siwek, Adam Bąkowski, Sławomir Cedzyński.
Autorzy:
Wojciech Biedroń, Jacek Karnowski, Marzena Nykiel, Goran Andrijanić, Marek Budzisz, Jerzy Jachowicz, Grzegorz Górny, Aleksandra Jakubowska, Stanisław Janecki, Dorota Łosiewicz, Dariusz Matuszak, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Marcin Wikło, Piotr Gursztyn, Jerzy Szmit.