Mężczyzna wezwany w charakterze świadka wyskoczył z pierwszego piętra budynku kieleckiej prokuratury. Został przewieziony na badania do szpitala. Na razie nie są znane przyczyny takiego zachowania mężczyzny.
Do niecodziennej sytuacji doszło w czwartek przed południem w stolicy województwa świętokrzyskiego. Z jednego z okien budynku Prokuratury Rejonowej Kielce-Zachód wyskoczył mężczyzna.
Był wezwany w charakterze świadka w jednej ze spraw. W pewnym momencie, ale nie było to w trakcie przesłuchania, wyskoczył przez okno z pierwszego piętra
—poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Kielcach Daniel Prokopowicz.
Na miejsce zdarzenia zostało wezwane pogotowie, które zabrało mężczyznę na badania do szpitala. Na razie nie są znane motywy takiego zachowania świadka.
ann/PAP
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/kryminal/340315-przesluchiwany-w-charakterze-swiadka-wyskoczyl-z-okna-prokuratury
Najnowsze artykuły
Wszystkie najnowsze artykuły w jednym miejscu
Śledź nas na Google News
Bądź na bieżąco — dodaj nas do Google News
Dziękujemy za przeczytanie!
Twoje wsparcie ma znaczenie. Buduj z nami niezależne media.
Wszystkie teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu. Dołącz do nas.