Rozpijał niepełnoletnich na wakacjach. Postawiono mu zarzuty

Fot. freeimages.com
Fot. freeimages.com

Dyrektor domu dziecka w Wolsztynie (woj. wielkopolskie) rozpijał podopiecznych. Podawał im alkohol na wakacjach w Sławie (woj. lubuskie).

Mężczyzna stracił już pracę. Teraz zajmie się nim prokuratura, która postawiła mu zarzut rozpijania nieletnich i nakłaniania do składania fałszywych zeznań - donosi RMF FM.

Dyrektor częstował nastolatków wódką i winem. Jeden z jego podopiecznych trafił do szpitala po zatruciu alkoholowym.

Prokuratura sprawdza czy mężczyzna nie dawał alkoholu młodzieży także w domu dziecka.

Były dyrektor domu dziecka w Wolsztynie zostanie najprawdopodobniej jeszcze w piątek tymczasowy areszt.

MG/rmf24.pl

Najnowsze artykuły

Wszystkie najnowsze artykuły w jednym miejscu

Śledź nas na Google News

Bądź na bieżąco — dodaj nas do Google News

Dziękujemy za przeczytanie!

Twoje wsparcie ma znaczenie. Buduj z nami niezależne media.

Wszystkie teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu. Dołącz do nas.

Zapraszamy do komentowania artykułów w mediach społecznościowych