Znalazła się pierwsza celebrytka, która skrytykowała Jurka Owsiaka. Sara May skomentowała sprawę mieszkania twórcy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Gwiazdka internetu słusznie zauważyła, że apartament w bloku Owsiaka nie jest takim zwyczajnym mieszkankiem.
Owsiak pokazał swoje mieszkanie. Odpierając zarzuty przeciwników, którzy zarzucali mu, że bogaci się na WOŚP twierdził, że mieszka w zwykłym bloku itp.No ciekawe czy wpuszczając kamery do środka przekonał społeczeństwo, gdzie tak wielu ludzi żyje w skrajnej biedzie. Nie mam nic do człowieka, ale z pewnością jego mieszkanko nie jest standardem takiej zwykłej polskiej rodziny. A to przecież tacy ludzie wspierają WOŚP najmocniej -
napisała na Facebooku May.
Celebrytka słynie z tego, że potrafi dokopać różnym gwiazdom. Na celowniku miała m.n. Dodę. Uświadamiała także swojego kilkumiesięcznego synka, że Święty Mikołaj to fikcja.
Maciej Gąsiorowski
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/gwiazdy/93412-may-i-mieszkanie-owsiaka
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Najważniejsze teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu! Dołącz do Premium+. Pamiętaj, możesz oglądać naszą telewizję na wPolsce24. Buduj z nami niezależne media na wesprzyj.wpolsce24.