Prezenterka "Wiadomości" to prawdziwa kobieta renesansu. Dziennikarka pokazała, że nie tylko znana jest ze swojej gibkości (słynny fikołek ze spotu świątecznego TVP Info). Beata Tadla zaśpiewała razem z gwiazdami w kolejnej akcji z cyklu "Pomaganie jest trendy".
Dziennikarka wykonała razem z artystami utwór rapera Gorzkiego (Krzysztof Gorzkiewicz), który wspiera dzieci chore na autyzm.
Obok Beaty Tadli wystąpili także: Jula, Bohdan Łazuka, Gorzki, Jerzy Połomski, Andrzej Dąbrowski, Gosia Kosik, Michał Milowicz, Asia Ash, Mateusz Grędziński, Alicja Węgorzewska i Michał Rudaś.
Gorzki & Friends - Pomaganie jest trendy IV
Maciej Gąsiorowski
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/gwiazdy/92716-beata-tadla-spiewa-wideo
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Najważniejsze teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu! Dołącz do Premium+. Pamiętaj, możesz oglądać naszą telewizję na wPolsce24. Buduj z nami niezależne media na wesprzyj.wpolsce24.