Joanna, córka znanej ekonomistki Henryki Bochniarz opowiedziała o swoim życiu. Kobieta przeżyła prawdziwy dramat.
Joanna Bochniarz, mama trzech córek, wyjawiła w rozmowie z "Wysokimi Obcasami" swoją wstrząsającą historię. Najpierw córka ekonomistki rozwiodła się z mężem, a potem straciła dobrze płatną pracę.
Wcześniej żyła nie przejmując się, że nie starczy jej do pierwszego.
Co roku narty w Alpach. W wakacje – ciepłe kraje. Mieszkaliśmy na 120 metrach przy Rakowieckiej na warszawskim Mokotowie –
opisała w magazynie Bochniarz.
Po przenosinach na wieś, musiała dalej spłacać kredyt. Nie załamała się jednak. Znalazła nową miłość - Hiszpana. Niestety szczęście nie trwało długo. Dom Bochniarz strawił pożar.
To jednak nie był koniec jej dramatu. W 2013 roku zdiagnozowano u niej raka piersi.
W ubiegłym roku miałam mastektomię, potem chemioterapię – wyznała Bochniarz.
Maciej Gąsiorowski/wysokieobcasy.pl
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/gwiazdy/90404-corka-bochniarz-o-raku-i-rozwodzie?wersja=mobilna
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Najważniejsze teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu! Dołącz do Premium+. Pamiętaj, możesz oglądać naszą telewizję na wPolsce24. Buduj z nami niezależne media na wesprzyj.wpolsce24.