O dzieleniu się opłatkiem czy ubieraniu choinki nie będzie mowy, za to o opalaniu się na plaży w bikini jak najbardziej. Julia Pietrucha (24 l.), aktorka znana z serialu "Blondynka", planuje spędzić święta Bożego Narodzenia w Kalifornii.
W rozmowie z serwisem Interia.pl Pietrucha twierdzi, że świąt nie obchodzi. Woli w tym czasie podróżować.
Nie mam żadnych skojarzeń związanych z Bożym Narodzeniem, bo pochodzę z rodziny, w której nie obchodziło się świąt -
przyznaje.
Sianko pod obrusem, kompot z suszu czy pachnący karp na stole nie robią na mnie wrażenia -
dodaje Pietrucha.
Ona i jej ukochany Ian Dow te święta spędzą w słonecznej Kalifornii, a po Nowym Roku wyruszą w podróż po północnym Meksyku.
Gwiazda serialu "Blondynka" twierdzi, że jedne z najpiękniejszych świąt spędziła dwa lata temu w Azji, gdzie w towarzystwie Iana popijała na plaży wino palmowe i rozkoszowała się wspaniałymi widokami.
Niewykluczone, że kiedyś aktorka odkryje piękno Świąt Bożego Narodzenia, obchodzonych w tradycyjny sposób - z Wigilią, śpiewaniem kolęd i Pasterką o północy. W każdym razie tego jej życzymy!
BR/Interia.pl
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/gwiazdy/88365-swieta-w-bikini