Już niedługo ukaże się najnowsza książka znanej prezenterki telewizyjnej Katarzyny Dowbor „Mężczyźni mojego życia”. Dziennikarka opisuje w niej mężczyzn, których spotkała podczas swojej wieloletniej kariery w mediach. Czytelnicy mogą się spodziewać wielu odważnych wyznań.
Jak już pisaliśmy, Katarzyna Dowbor zaskoczyła wszystkich opinią na temat Wojciecha Mannna (czytaj na wSumie.pl „Mann traci przy poznaniu”). W swojej najnowszej książce nie oszczędziła również Bogusława Lindy. Nazwała go „złośliwą bestią”, a wszystko z powodu jego małomówności. Jak podkreśla, to właśnie jego często zamierzona powściągliwość, doprowadzała dziennikarzy do obłędu.
Lindzie zdarzało się robić dziennikarzy w konia. Złośliwie i z premedytacją. Przychodził na wywiad do telewizji, podczas którego mówił tylko "nie" i "tak". Dla prowadzącego taki rozmówca to oczywiście klęska. Męczy się, nawija, buduje coraz bardziej kunsztowne pytania, na które Linda odpowiada sylabą. Złośliwa bestia
– przyznaje Dowbor.
Jednak dziennikarka zaznacza, że zawsze dobrze dogadywała się z aktorem i osobiście nigdy nie doświadczyła jego małomówności. Książka "Mężczyźni mojego życia" pod redakcją Igora Zalewskiego ukaże się w księgarniach pod koniec października.
AC
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/gwiazdy/76669-dowbor-o-lindzie-zlosliwa-bestia
Najnowsze artykuły
Wszystkie najnowsze artykuły w jednym miejscu
Śledź nas na Google News
Bądź na bieżąco — dodaj nas do Google News
Dziękujemy za przeczytanie!
Twoje wsparcie ma znaczenie. Buduj z nami niezależne media.
Wszystkie teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu. Dołącz do nas.