Ewa Kasprzyk trafiła na dywanik dyrektora Teatru Kwadrat. Andrzej Nejman ma jej za złe, że w mediach opowiada o seksie i pokazuje swoje akty.
Aktorka ma się zastanowić, czy jest artystką, czy celebrytką.
Ona oszalała. Jej ostatnie seksualne wypowiedzi, rozbierane sesje i książka, w której kipi od erotyzmu, dobijają zespół teatru. (...) teraz stała się zwyczajnie wulgarna. Kiedyś ceniono ją za role, dziś rozmawia się o jej piersiach. W teatrze nie przyjmuje się tego zbyt dobrze -
mówi "Faktowi" znajomy aktorki.
Przypomnijmy, że Ewa Kasprzyk niedawno wydała książkę "Mił.ość", w której poza opowiadaniem o swoich romansach, pokazuje zdjęcia z roznegliżowanych sesji.
Jak widać, odwaga, czasem nie popłaca.
Maciej Gąsiorowski
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/gwiazdy/76018-koledzy-zgorszeni-kasprzyk
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Najważniejsze teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu! Dołącz do Premium+. Pamiętaj, możesz oglądać naszą telewizję na wPolsce24. Buduj z nami niezależne media na wesprzyj.wpolsce24.