Nie żyje Bobbi Kristina Brown, jedyna córka piosenkarki Whitney Houston, zmarła w niedzielę w wieku 22 lat. Od kilku miesięcy była w śpiączce spowodowanej nieodwracalnym uszkodzeniem mózgu.
Bobbi Brown została znaleziona nieprzytomna we własnej wannie, w sytuacji podobnej do tej, w której w 2012 roku umarła jej matka, Whitney Houston. Niespełna miesiąc temu została przeniesiona ze szpitala do hospicjum.
Bobbi Kristina Brown w końcu znalazła się w ramionach Boga. Chcemy podziękować wszystkim za ogromną miłość i wsparcie w ostatnich miesiącach
— napisała w oświadczeniu rodzina dziewczyny.
Matka Bobbi Whitney Houston zmarła w lutym 2012 roku. Według specjalistów medycyny sądowej przedawkowała alkohol i narkotyki przed utonięciem w hotelowej wannie. Bobbi odziedziczyła po niej fortunę, która jednak nie przyniosła jej szczęścia…
W 1999 r. Bobbi Kristina wystąpiła wraz ze swoją słynną mamą podczas festiwalu w Sopocie. Ich wspólne wykonanie utworu „My Love Is Your Love” zostało entuzjastycznie przyjęte przez polską publiczność.
ansa/tvn 24
Biografia niezwykłej artystki autorstwa jej wieloletniego przyjaciela:„Whitney, którą znałem”. Pozycja dostępna wSklepiku.pl.
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/gwiazdy/260471-nie-zyje-corka-whitney-houston-miala-zaledwie-22-lata