Osiem zastępów straży pożarnej gasiło pożar, jaki wybuchł na terenie wiejskiej posiadłości Claudii Schiffer w angielskim hrabstwie Suffolk. Modelki nie było wtedy w domu.
Ogień strawił m.in. kilka budynków gospodarczych, w tym starą stajnię. Nikt nie ucierpiał.
Claudia Schiffer i jej mąż brytyjski producent filmowy Matthew Vaughnem, zakupili posiadłość Coldham Hall w 2002 roku Wybudowana w XVI wieku nieruchomość kosztowała ich 5 milionów funtów.
Na co dzień modelka jednak tu nie mieszka. Woli swoje mieszkanie w londyńskiej dzielnicy Notting Hill. Do Suffolk przyjeżdża na weekendy i w wakacje.
MG/PAP
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/gwiazdy/198162-pozar-w-posiadlosci-claudii-schiffer-splonelo-wiele-budynkow
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Najważniejsze teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu! Dołącz do Premium+. Pamiętaj, możesz oglądać naszą telewizję na wPolsce24. Buduj z nami niezależne media na wesprzyj.wpolsce24.