Raper Chris Brown, który w marcu trafił do więzienia za pobicie swojej ówczesnej dziewczyny Rihanny, skarży się na agresję ze strony innych więźniów. Najbardziej znęcają się nad nim fani piosenkarki.
Więzienną rzeczywistość rapera opisuje serwis „Hollywood Life”.
Brown pobił Rihannę w 2009 r. Po tym, jak złamał zasady warunkowego zwolnienia z kary więzienia, sąd uznał go za niebezpiecznego dla otoczenia i raper trafił za kraty, gdzie zostanie przynajmniej do 23 kwietnia.
Tam, jako damski bokser, nie ma łatwego życia. Więźniowie nazywają go „dziwką” i drwią z jego muzycznych dokonań.
Nie jesteś nawet raperem, jesteś tylko słabym piosenkarzyną -
kpią.
Podobno mają go zamiar złamać psychicznie. Sam Brown najbardziej obawia się jednak tego, że zostanie pobity lub zgwałcony.
zz/hollywoodlife.com
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/gwiazdy/188976-w-celi-przesladuja-go-fani-rihanny
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Najważniejsze teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu! Dołącz do Premium+. Pamiętaj, możesz oglądać naszą telewizję na wPolsce24. Buduj z nami niezależne media na wesprzyj.wpolsce24.