Chris Brown chyba lubi siedzieć za kratkami. Gwiazdor znów traił do więzienia.
Brown zaledwie dzień wcześniej został wyrzucony z ośrodka odwykowego, ponieważ złamał tamtejszy regulamin.
Celebryta odbywał w ośrodku karę, którą wymierzył mu sąd za pobicie jego byłej dziewczyny Rihanny w 2009 roku. Teraz będzie musiał wysiedzieć swoje za kratkami.
Oprócz tego przeciwko Brownowi toczy się proces w związku napaścią na Parkera Adamsa w 2013 roku. Może tym razem sąd wymierzy ostrzejszą karę, bo jak widać, to wyjątkowo trudny przypadek...
lap/newser.com
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/gwiazdy/101355-chris-brown-znow-za-kratkami
Najnowsze artykuły
Wszystkie najnowsze artykuły w jednym miejscu
Śledź nas na Google News
Bądź na bieżąco — dodaj nas do Google News
Dziękujemy za przeczytanie!
Twoje wsparcie ma znaczenie. Buduj z nami niezależne media.
Wszystkie teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu. Dołącz do nas.