Prezes PKN Orlen Daniel Obajtek poinformował w „Sygnałach dnia”, że ukończony został pierwszy etap budowy szpitala tymczasowego w Płocku. „To jest około 100 łóżek. To jest oczywiście szpital modułowy” - dodał Obajtek.
CZYTAJ TAKŻE:
Szpital gotowy do końca listopada
W pełni przekazanie szpitala wojewódzkiemu szpitalowi w Płocku nastąpi dopiero z końcem miesiąca, czyli z końcem listopada
— mówił w radiowych „Sygnałach dnia” prezes PKN Orlen Daniel Obajtek. Jak zaznaczył, „prace cały czas trwają”.
Cały czas prace trwają. Wkładamy w to dużo zaangażowania, wiele spółek z grupy pracuje, pracuje spółka Orlen Serwis, Orlen Budonaft, Orlen Ochrona, Orlen Projekt, Orlen Administracja. Prace trwają 24 godziny na dobę, bo pragnę zaznaczyć, że ten szpital jest budowany od podstaw. To modułowy szpital medyczny, który jest budowany od podstaw i Orlen buduje dwa szpitale. Jeden na terenie Płocka, a drugi na terenie Ostrołęki
— powiedział Obajtek.
wkt/Polskie Radio
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/gospodarka/527021-obajtekzakonczylismy-pierwszy-etap-budowy-szpitala-w-plocku
Najnowsze artykuły
Wszystkie najnowsze artykuły w jednym miejscu
Śledź nas na Google News
Bądź na bieżąco — dodaj nas do Google News
Dziękujemy za przeczytanie!
Twoje wsparcie ma znaczenie. Buduj z nami niezależne media.
Wszystkie teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu. Dołącz do nas.