TYLKO U NAS TYLKO U NAS. Blanka Bąkiewicz: Tata robi dobrą robotęTYLKO U NAS. Blanka Bąkiewicz o atakach: Jeśli boli, to znaczy, że tata robi dobrą robotę. Jest osobą odważną, pełną determinacji
Część Kościoła w Polsce jest niewolnikiem mentalności salonuCzęść Kościoła w Polsce jest niewolnikiem mentalności salonu III RP. List kardynała Rysia ws. imigracji, niestety, jest tego dowodem
TYLKO U NAS TYLKO U NAS. Ataki na ROG. Stankiewicz: To nie przypadekTYLKO U NAS. Ewa Stankiewicz: To nie przypadek, że Jarosław Kurski i Dorota Wysocka-Schnepf oskarżają Polskę o faszyzm
TYLKO U NAS TYLKO U NAS. Robert Bąkiewicz: Na granicy stoi naród!TYLKO U NAS. Robert Bąkiewicz: "Na granicy stoi naród! Nam udało się zrobić coś, co jest ewenementem na skalę europejską"
SONDAŻDziałania ROG z poparciem ponad połowy Polaków!Rządowa propaganda na nic. Tusk się wścieknie! Aż 54 proc. Polaków popiera działania Ruchu Obrony Granic na granicy z Niemcami!
Ks. Bortkiewicz: Władza ingeruje w autonomię KościołaTYLKO U NAS. Ks. prof. Bortkiewicz: List Sikorskiego przeczy autonomii Kościoła i państwa. To klasyczny przykład schizofrenii i hipokryzji
TYLKO U NAS TYLKO U NAS. Bąkiewicz: Sprawiedliwość zawsze zwyciężaTYLKO U NAS. Bąkiewicz: Chciałbym podziękować prezydentowi Dudzie. Jego decyzja daje poczucie tego, że sprawiedliwość zawsze zwycięża
TYLKO U NAS. Sójka: ROG musiał wziąć sprawy w swoje ręceTYLKO U NAS. Katarzyna Sójka: Ruch Obrony Granic musiał wziąć sprawy w swoje ręce. Polacy nie zgadzają się, aby Niemcy pluli im w twarz
Bąkiewicz po słowach bpa Długosza: Mamy poparcie Kościoła!Robert Bąkiewicz po słowach biskupa Długosza: "Wybrzmiało oficjalne poparcie Kościoła dla działań Ruchu Obrony Granic!"
WideoBp Długosz na Jasnej Górze: Modlimy się za obrońców granic!Bp Długosz na Jasnej Górze: Wiemy, co to miłosierdzie. To nie oznacza, że mamy otwierać drzwi przed wszystkimi nielegalnymi emigrantami
Bąkiewicz mocno odpowiada Szłapce: Goebbels byłby dumnySzłapka grozi i chce zamknąć Bąkiewicza. Mocna odpowiedź lidera ROG: "Jest Pan kłamcą i Goebbels mógłby być z Pana dumny"
TYLKO U NAS Szrot: Trzeba przekonać Ukraińców do stanięcia w prawdzieTYLKO U NAS. Szrot o ludobójstwie na Wołyniu: Czeka nas ciężka praca, żeby przekonać Ukraińców do stanięcia w prawdzie
WideoPoseł Cieszyński o niemieckiej policji w Polsce: ZwiązaćPoseł Cieszyński o niemieckiej policji w Polsce: Jeśli wjadą i będą kogoś pouczać, należy ich związać w baleron i odwieźć do Berlina
Bodnar chce dopaść Bąkiewicza. Odwiesza mu wykonanie karyBodnar ściga Bąkiewicza. Chce wykonania kary za sprawę z Augustynek. "To są prześladowania polityczne, mnóstwo osób to powie"
Niemcy wydają polecenia ws. ROG?! Bąkiewicz interweniujeNiemcy nakazali władzom Słubic usunięcie banerów ROG! Bąkiewicz interweniuje. Kuriozalne tłumaczenia: "Działamy w interesie Europejczyków"
Niemiecki dron na polskiej stronie? "Nie damy się zaszczuć"Niemiecki dron na polskiej stronie? Infrastruktura krytyczna obowiązuje tylko patriotów z ROG! "Nie damy się zaszczuć Niemcom i ich Tuskowi"
WideoBąkiewicz alarmuje ws. ROG: Trwa próba przepędzeniaOburzające! Bąkiewicz alarmuje ws. obrońców granicy: "Trwa próba przepędzenia naszych ochotników z posterunku w Słubicach!"
Panie Tusk, nie mamy wspólnych celów z Niemcami ws. granicyPanie Tusk, nie mamy wspólnych celów z Niemcami ws. migrantów. Jak bardzo Polacy rozmijają się z premierem w rozumieniu racji stanu?
WIDEO ROG w Sejmie. Błaszczak: Rząd jest uległy wobec NiemiecInauguracyjne posiedzenie Parlamentarnego Zespołu Ruchu Obrony Granic. "Fatalny rząd rządzi naszym państwem"
Kontrole na granicy to ściema? "Tusk dalej oszukuje Polaków"Relacja Telewizji wPolsce24 znad niemieckiej granicy. "Jest mnóstwo koczowisk po imigrantach w lesie. Nie wiadomo co mają przy sobie"
WIDEO i komentarzeNajpierw Murański, teraz... Gromda w spocie PONajpierw Murański jako "informator" Tuska, teraz... Gromda w spocie PO jako "obrońcy granic wspierani przez PiS". Co będzie dalej?
TYLKO U NAS. Paweł Sałek: Polska 2050 słabnieTYLKO U NAS. Paweł Sałek: Polska 2050 słabnie. Ta sytuacja przez Donalda Tuska jest brutalnie wykorzystywana
Niemcy oczekują likwidacji Ruchu Obrony GranicMinister Siemoniak chce zlikwidować Ruch Obrony Granic, bo tego jak kania dżdżu wyglądają Niemcy
Milczanowska: Połajanki w stronę ROG są nie na miejscuTYLKO U NAS. Anna Milczanowska stanowczo: Wszystkie połajanki, które idą w stronę Ruchu Obrony Granic, są nie na miejscu. To są patrioci