Szef HUR: Putin ma co najmniej trzech sobowtórów
Szef ukraińskiego wywiadu wojskowego: Moim zdaniem istnieją trzy sobowtóry Władimira Putina, których osobiście od razu zauważam

Jak przypomniała w niedzielę agencja UNIAN, w mediach co pewien czas pojawiają się informacje o sobowtórach Putina.
Prezydent Rosji Władimir Putin ma co najmniej trzech sobowtórów - uważa szef ukraińskiego wywiadu wojskowego (HUR) generał Kyryło Budanow, cytowany w niedzielę przez portal NW.
CZYTAJ TAKŻE: Szokująca sugestia ukraińskiego wywiadu. Czy na rozmowach w Teheranie zamiast Putina był sobowtór? Generał wskazał na wideo
Nie jestem „putinoznawcą”, tak to ujmijmy. Moim zdaniem istnieją trzy sobowtóry, których osobiście od razu zauważam
— powiedział Budanow.
Podkreślił, że w ukraińskim wywiadzie pracują specjaliści zajmujący się tą kwestią.
Jak przypomniała w niedzielę agencja UNIAN, w mediach co pewien czas pojawiają się informacje o sobowtórach Putina. Obserwatorzy dostrzegali np. zmiany na twarzy polityka, inny sposób zachowania oraz odmienny wzrost.
Rosyjski dyktator w Teheranie
Putin w lipcu udał się z pierwszą zagraniczną wizytą do Teheranu (stolica Iranu). Rosyjski prezydent, mimo licznych plotek o chorobie i prawdopodobnie raku wydawał się zdecydowanie bardziej mobilny i czujny niż zwykle. Na nagraniu zamieszczonym przez agencję Unian,prezydent Rosji wysiada z samolotu i widać porusza się szybko.
