WSPARCIE DLA UKRAINY

Macron i Zełeński rozmawiali o dostawach broni na UkrainęMacron i Zełeński rozmawiali o dostawach broni na Ukrainę. Będzie kontynuowana misja francuskich ekspertów

3c0d962cf11444cb99a2a3da4cde948c.webp
autor: PAP/EPA/CHRISTOPHE PETIT TESSON / POOL
FacebookTwitter

Prezydenci rozmawiali też o "postępach w negocjacjach umożliwiających trwałe rozwiązanie konfliktu i powrót do bezpieczeństwa na kontynencie europejskim".

FacebookTwitter

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: [email protected]. Dołącz do naszej społeczności, wykup dostęp do STREFY PREMIUM. Subskrybuj
To najlepsza forma wsparcia naszych mediów.

Redaktor Naczelny:
Łukasz Wróblewski
Zespół:
Joanna Jaszczuk, Adam Kacprzak, Tomasz Karpowicz, Robert Knap, Adam Staniewicz, Kamil Kwiatek, Natalia Wierzbicka, Adrian Siwek, Adam Bąkowski, Sławomir Cedzyński.
Autorzy:
Wojciech Biedroń, Jacek Karnowski, Marzena Nykiel, Goran Andrijanić, Marek Budzisz, Jerzy Jachowicz, Grzegorz Górny, Aleksandra Jakubowska, Stanisław Janecki, Dorota Łosiewicz, Dariusz Matuszak, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Marcin Wikło, Piotr Gursztyn, Jerzy Szmit.