Wideo

Putinowi powinęła się noga? Omal nie wypadł z samolotuPutinowi powinęła się noga? Nie idzie mu już nie tylko na wojnie, ale i przy wysiadaniu z samolotu! Satrapa ominął stopień i stracił równowagę

3ad77f706c4140b2b40af5dffa40b256.webp
Rosyjski dyktator Władimir Putin / autor: PAP/EPA/SERGEY KARPUHINSPUTNIK/KREMLIN POOL
FacebookTwitter

Wysiadając z samolotu, Putin przypadkowo ominął jeden stopień i stracił równowagę. Aby nie upaść, zeskoczył z pozostałych schodków.

FacebookTwitter

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: [email protected]. Dołącz do naszej społeczności, wykup dostęp do STREFY PREMIUM. Subskrybuj
To najlepsza forma wsparcia naszych mediów.

Redaktor Naczelny:
Łukasz Wróblewski
Zespół:
Joanna Jaszczuk, Adam Kacprzak, Tomasz Karpowicz, Robert Knap, Adam Staniewicz, Kamil Kwiatek, Natalia Wierzbicka, Adrian Siwek, Adam Bąkowski, Sławomir Cedzyński.
Autorzy:
Wojciech Biedroń, Jacek Karnowski, Marzena Nykiel, Goran Andrijanić, Marek Budzisz, Jerzy Jachowicz, Grzegorz Górny, Aleksandra Jakubowska, Stanisław Janecki, Dorota Łosiewicz, Dariusz Matuszak, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Marcin Wikło, Piotr Gursztyn, Jerzy Szmit.