Nawet 50% taniej

Pomoc - Najczęściej zadawane pytania

Czym jest Sieć Przyjaciół?

Sieć Przyjaciół to społeczność czytelników serwisu wPolityce.pl i tygodnika Sieci. W skład Usług dostępu do Sieci Przyjaciół wchodzi: dostęp do e-wydań (pliki PDF) tygodnika Sieci, magazynu wSieci Historii oraz na czas trwania subskrypcji do specjalnych e-wydań Sieci Extra. Dodatkowo członek Sieci Przyjaciół może także zamówić newsletter z najlepszymi artykułami z portalu wPolityce.pl, który będzie otrzymywać bezpośrednio na wskazaną skrzynkę e-mail.

Z publikacji można korzystać zarówno na komputerze stacjonarnym (także na laptopie) oraz na urządzeniach mobilnych (tablety, smartfony, e-czytniki, które obsługują format PDF).

Co znajduje się w ofercie Usług dostępu do Sieci Przyjaciół?

W skład Usług dostępu do Sieci Przyjaciół wchodzi: dostęp do e-wydań (pliki PDF) tygodnika Sieci, magazynu wSieci Historii oraz na czas trwania subskrypcji do specjalnych e-wydań Sieci Extra. Dodatkowo członek Sieci Przyjaciół może także zamówić newsletter z najlepszymi artykułami z portalu wPolityce.pl, który będzie otrzymywać bezpośrednio na wskazaną skrzynkę e-mail.

Jak dołączyć do Sieci Przyjaciół?

Aby dołączyć do Sieci Przyjaciół należy zarejestrować się w serwisie www.wpolityce.pl. Po założeniu konta w serwisie, na podany przy rejestracji adres e-mail zostanie wysłany link z prośbą o aktywację konta. Tylko aktywne konto, umożliwia korzystanie z Usług dostępu do Sieci Przyjaciół, zakup wybranej subskrypcji.

Następnie na stronie siec.wpolityce.pl należy wybrać jedną z opcji okresu subskrypcji (miesiąc, kwartał, pół roku lub rok) oraz dokonać płatności za wybraną subskrypcję za pomocą karty płatniczej, karty kredytowej lub przelewem elektronicznym z banku internetowego. Bezpieczne płatności zapewniają operatorzy – eCard. Użytkownik powinien złożyć dyspozycję płatności bezpośrednio po złożeniu zamówienia. Jeżeli Użytkownik nie dokona zapłaty natychmiast po złożeniu zamówienia, zamówienie zostanie oznaczone na Koncie Czytelnika jako zamówienie do anulowania przez Użytkownika. W takim przypadku Użytkownik powinien złożyć zamówienie ponownie.

Jak można korzystać z opłaconej Usługi dostępu do Sieci Przyjaciół subskrypcji tygodnika Sieci?

Aby korzystać z opłaconej Usługi dostępu do Sieci Przyjaciół subskrypcji wystarczy zalogować się do Konta Czytelnika na portalu wPolityce.pl używając wybranego przy rejestracji loginu i hasła. Na stronie Konta Czytelnika w zakładce Moje Wydania widoczne będą pliki PDF z kolejnymi wydaniami czasopism opłaconych w subskrypcji. Z plików można korzystać online lub zapisać je na komputerze, tablecie, smartfonie, e-czytnikach czytających pliki PDF.

Jak dokładnie wygląda specjalne e-wydania Sieci Extra?

Sieci Extra to ukazujące się raz w miesiącu wydanie specjalne tygodnika Sieci w formacie PDF zawierające najciekawsze, dostępne tylko dla członków Sieci Przyjaciół treści przygotowane przez dziennikarzy tygodnika Sieci, magazynu wSieci Historii i serwisu wPolityce.pl

Czy muszę mieć dostęp do Internetu, aby korzystać z Usług dostępu do Sieci Przyjaciół?

Tak. Zarówno rejestracja w Sieci Przyjaciół jak również płatności oraz pobieranie plików PDF odbywa się online. Każde wydanie może być jednak pobrane i zapisane na komputerze, tablecie, smartfonie, e-czytnikach (czytających pliki PDF), aby umożliwić korzystanie z subskrypcji w Sieci Przyjaciół również offline.

Co trzeba zrobić, aby mieć dostęp do wydań tygodnika Sieci, magazynu wSieci Historii oraz wydań Sieci Extra offline?

Aby mieć dostęp do subskrybowanych wydań w wersji off-line wystarczy po zalogowaniu się do Konta Czytelnika w serwisie wPolityce.pl pobrać PDF z wybranym wydaniem czasopisma a następnie zapisać go na wybranym urządzeniu (na komputerze, tablecie, smartfonie, e-czytnikach czytających pliki PDF).

Czy muszę mieć aktywne konto na serwisie wPolityce.pl?

Tak, korzystanie z Usług dostępu do Sieci Przyjaciół możliwe jest po zalogowaniu się na Konto Czytelnika wPolityce.pl. Państwa unikalny login i hasło pozwala nam zapamiętać wszystkie opłacone przez Państwa subskrypcje. Po założeniu konta w serwisie, na podany przy rejestracji adres e-mail zostanie wysłany link z prośbą o aktywację konta. Prosimy wykonać to niezwłocznie po jego otrzymaniu (klikając w link). Tylko aktywne konto umożliwia zakup wybranej subskrypcji. W razie pytań prosimy o kontakt: prenumerata@fratria.pl

Subskrybuję Sieci przez App Store (iTunes), Google Play, e-kiosk.pl, e-prasa.pl, nexto.pl, e-gazety. Czy mogę zatem korzystać gratis z Usług dostępu do Sieci Przyjaciół?

Przykro nam, obecnie te oferty nie są łączone. Jeśli płacą Państwo za subskrypcję w innej platformie jak App Store (iTunes), Google Play, e-kiosk, e-prasa.pl, nexto.pl, e-gazety.pl, to nie uzyskują Państwo jednocześnie dostępu do Sieci Przyjaciół. Jeśli chcą Państwo mieć dostęp do oferty Usług dostępu do Sieci Przyjaciół – zapraszamy do subskrypcji bezpośrednio przez serwis wPolityce.pl.

Jestem prenumeratorem papierowej wersji Sieci i/lub wSieci Historii. Czy mogę korzystać gratis z Usług dostępu do Sieci Przyjaciół?

Przykro nam, obecnie te oferty nie są łączone. Jeśli chcą Państwo mieć dostęp do elektronicznej wersji czasopism w ofercie Usług dostępu do Sieci Przyjaciół – zapraszamy do subskrypcji bezpośrednio przez serwis wPolityce.pl.

Mieszkam za granicą. Czy mogę korzystać z Usług dostępu do Sieci Przyjaciół?

Tak. Dzięki Sieci Przyjaciół otrzymują Państwo dostęp do aktualnych elektronicznych wydań Sieci i wSieci Historii, oraz do specjalnego wydania Sieci Extra. Specjalne wydanie Sieci Extra dostępne tylko w trakcie trwania aktywnej subskrypcji.

Jakiego typu płatności obsługujecie?

Obsługujemy wyłącznie płatności elektroniczne dokonane kartą płatniczą lub kredytową oraz za pomocą bezpośredniego przelewu elektronicznego z konta bankowego. Bezpieczne płatności zapewnia operator – eCard.

Czy mogę zapłacić SMS lub zwykłym przelewem bankowym?

Przykro nam, obecnie nie ma tej usługi w naszej ofercie. Nasz operator płatności współpracuje z największymi bankami w Polsce, co umożliwia wykonanie bezpośredniego przelewu elektronicznego. Subskrypcję można też opłacić kartą płatniczą lub kredytową.

Do którego numeru Sieci otrzymuję dostęp, kupując dziś Usługę dostępu do Sieci Przyjaciół?

Dokonując wpłaty dziś otrzymują Państwo: dostęp do PDF bieżącego numeru tygodnika Sieci, magazynu wSieci Historii, oraz przez cały czas, w którym subskrypcja będzie aktywna, otrzymują Państwo również dostęp do plików PDF specjalnych wydań Sieci Extra.

Po zakończeniu subskrypcji wszystkie zakupione wydania tygodnika Sieci, magazynu wSieci Historii pozostaną widoczne i będą dostępne na Koncie Czytelnika tworząc archiwum. Specjalne wydanie Sieci Extra dostępne tylko w trakcie trwania aktywnej subskrypcji.

Co stanie się, gdy skończy się czas, na który wykupiłem subskrypcję?

Po zakończeniu subskrypcji wszystkie wydania tygodnika Sieci i magazynu wSieci Historii, które ukazały się, gdy Państwa subskrypcja była aktywna pozostaną widoczne i będą dostępne na Koncie Czytelnika tworząc archiwum.

Na jakich urządzeniach można korzystać z Usługi dostępu do Sieci Przyjaciół?

Usługa dostępu do Sieci Przyjaciół obsługiwana jest na stacjonarnych komputerach: PC, Mac, MacBooki, laptopy, tablety, smartfony i e-czytniki. Na systemach operacyjnych: Windows, Android, iOS. Rekomendujemy urządzenia z popularnymi przeglądarkami internetowymi (Chrome, Firefox, Internet Explorer, Safari). W przypadku e-czytników prosimy upewnić się, że potrafią obsłużyć pliki PDF. Jeżeli masz problem z Usługami dostępu do Sieci Przyjaciół na swoim urządzeniu, zgłoś się do nas na adres: prenumerata@fratria.pl.

Jak zalogować się w aplikacji na iPadzie, iPhone albo innym smartfonie, gdy jestem już subskrybentem Sieci Przyjaciół?

Aby korzystać z opłaconej subskrypcji w ramach Usługi dostępu do Sieci Przyjaciół wystarczy zalogować się do Konta Czytelnika na portalu wPolityce.pl używając wybranego przy rejestracji loginu i hasła. Na stronie Konta Czytelnika w zakładce Moje Wydania widoczne będą pliki PDF z kolejnymi wydaniami czasopism opłaconych w subskrypcji. Z plików można korzystać online lub zapisać je na komputerze, tablecie, smartfonie, e-czytnikach czytających pliki PDF.

W jaki sposób mogę otrzymać fakturę za wykupienie dostępu do Usług dostępu do Sieci Przyjaciół?

W trakcie składania zamówienie na Subskrypcję, prosimy podać w odpowiednim polu dane do faktury. W ciągu siedmiu dni roboczych od daty opłacenia za zamówioną subskrypcję, faktura w formie PDF zostanie przesłana na adres e-mailowy, podany przy rejestracji konta. W przypadku zamówienia faktury w formie papierowej prosimy o przesłanie informacji na adres: prenumerata@fratria.pl.

Co się stanie, gdy minie okres, na który mam wykupiony dostęp do Sieci Przyjaciół?

Użytkownicy otrzymują mailowe przypomnienie o dobiegającym końcu subskrypcji. W otrzymanym emailu znajdą Państwo link do logowania umożliwiający kontynuację subskrypcji.

Lub bezpośrednio na Koncie Czytelnika wchodząc w zakładkę Kup Subskrypcję.

Jak mogę złożyć reklamację?

Prosimy o kontakt na adres: prenumerata@fratria.pl, lub poprzez zakładkę Kontakt na Koncie Czytelnika.

Kup e-wydanie Sieci Kup e-wydanie Sieci Kup e-wydanie Sieci Kup e-wydanie Sieci

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.

Quantcast