Beata Szydło przerywa milczenie! Już dziś o godz. 20 w TV wPolsce24Beata Szydło przerywa milczenie! Już dziś o godz. 20 w TV wPolsce24

szydlo23.webp
Beata Szydło / Beata Szydło będzie gościem Małgorzaty Gałki na antenie telewizji wPolsce24 (fot. Fratria/ Andrzej Wiktor)
FacebookTwitter

Europoseł PiS i była premier Beata Szydło przerywa milczenie! Już dziś o godz. 20 będzie gościem programu "Pytania o Polskę" (Telewizja wPolsce24). Co sądzi o rozłamie w PiS? Jak ocenia decyzję Mateusza Morawieckiego i pozostałych członków stowarzyszenia "Rozwój Plus"? Zapewne odpowiedzi na te pytania padną dzisiejszego wieczora.

Beata Szydło poza tym, że jest europosłem PiS, jest również wiceprezesem tej partii, a także byłbym premierem z tej partii. Obecnie jednak niezwykle rzadko wypowiada się na temat bieżącej polskiej polityki, a w niej - jak powszechnie wiadomo - stało się w ostatnim czasie bardzo dużo. Przede wszystkim chodzi o rozłam w PiS. Jakie zdanie na ten temat ma była premier?

Odpowiedzi na ważne pytania

Już dziś, o godz. 20, widzowie programu red. Małgorzaty Gałki "Pytania o Polskę" (Telewizja wPolsce24) będą mogli dowiedzieć się, jak Beata Szydło patrzy na ostatnie wydarzenia polityczne. Poza sprawą przyszłości polskiej sceny politycznej, w programie można się spodziewać także dyskusji o kulisach europejskiej polityki i aktualnej sytuacji oraz społecznej w kraju.

tkwl/źr. wPolityce.pl

FacebookTwitter

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: [email protected]. Dołącz do naszej społeczności, wykup dostęp do STREFY PREMIUM. Subskrybuj
To najlepsza forma wsparcia naszych mediów.

Redaktor Naczelny:
Łukasz Wróblewski
Zespół:
Joanna Jaszczuk, Adam Kacprzak, Tomasz Karpowicz, Robert Knap, Adam Staniewicz, Kamil Kwiatek, Natalia Wierzbicka, Adrian Siwek, Adam Bąkowski, Sławomir Cedzyński.
Autorzy:
Wojciech Biedroń, Jacek Karnowski, Marzena Nykiel, Goran Andrijanić, Marek Budzisz, Jerzy Jachowicz, Grzegorz Górny, Aleksandra Jakubowska, Stanisław Janecki, Dorota Łosiewicz, Dariusz Matuszak, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Marcin Wikło, Piotr Gursztyn, Jerzy Szmit.