"Symbole są ważne". To znak, kiedy poznamy kandydata PiS?
„Symbole w polityce są ważne”. Mariusz Błaszczak sugeruje termin ogłoszenia przez PiS kandydata na prezydenta?

W moim przekonaniu symbole w polityce są ważne. 10 lat temu w połowie listopada został kandydat przedstawiony, pan Andrzej Duda, dzisiejszy prezydent RP, sądzę, że najlepiej będzie, jeżeli [będzie] tak jak 10 lat temu - mówił szef klubu PiS Mariusz Błaszczak.
„Symbole w polityce są ważne” - powiedział Mariusz Błaszczak podczas rozmowy w Radiu Zet. Czy szef klubu PiS sugeruje w ten sposób termin ogłoszenia przez partię Jarosława Kaczyńskiego kandydata na prezydenta?
W moim przekonaniu symbole w polityce są ważne. 10 lat temu w połowie listopada został kandydat przedstawiony, pan Andrzej Duda, dzisiejszy prezydent RP, sądzę, że najlepiej będzie, jeżeli [będzie - red.] tak jak 10 lat temu
— powiedział Mariusz Błaszczak w Radiu ZET, pytany o to, kiedy zostanie ogłoszony kandydat PiS na prezydenta.
Zależy nam na zwycięstwie, a nie na porażce honorowej. Jeśli wygra kandydat koalicji 13 grudnia, to domkną system – będziemy mieli do czynienia z migrantami w Polsce, więc bezpieczeństwo przestanie być naszą cechą państwową, będziemy mieć Zielony Ład, będą nas wpychać na siłę do strefy euro
— uważa szef klubu Prawa i Sprawiedliwości.
CZYTAJ TAKŻE:
md/wiadomosci.radiozet.pl
