Michał Wiśniewski nowym podsekretarzem stanu w MON
Michał Wiśniewski podsekretarzem stanu w MON. Kim jest nowy wiceminister? Gdzie wcześniej pracował? Kilka faktów

"Minister Mariusz Błaszczak wręczył dziś nominację Michałowi Wiśniewskiemu, który został powołany przez Prezesa Rady Ministrów na stanowisko podsekretarza stanu w MON" - podał resort na Twitterze.
Michał Wiśniewski został powołany przez Prezesa Rady Ministrów na stanowisko podsekretarza stanu w MON; w piątek nominację wręczył mu szef resortu obrony Mariusz Błaszczak - poinformował resort.
Minister Mariusz Błaszczak wręczył dziś nominację Michałowi Wiśniewskiemu, który został powołany przez Prezesa Rady Ministrów na stanowisko podsekretarza stanu w MON
— podał resort na Twitterze.
Co wiemy o nowym podsekretarzu stanu?
Jak podaje Informacyjna Agencja Radiowa, Michał Wiśniewski jest absolwentem Uniwersytetu Kardynała Wyszyńskiego oraz studiów menedżerskich MBA na Uniwersytecie Warszawskim. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w branży informatycznej, a także w administracji publicznej.
Wiśniewski pracował w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Ministerstwie Środowiska, w Funduszu Ochrony Środowiska, a także w Ministerstwie Cyfryzacji.
gah/PAP/Twitter/polskieradio.pl
