Kolejny transfer do Morawieckiego! Ważny samorządowiecKolejny transfer do Morawieckiego! Ważny samorządowiec
Poseł Piotr Uściński poinformował na platformie X o kolejnym transferze do stowarzyszenia Rozwój Plus. Tym razem chodzi o burmistrza miasta, gdzie niedawno odbyło się spotkanie Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami.
Mateusz Morawiecki niedawno spotkał się z mieszkańcami Jadowa. Teraz okazuje się, że burmistrz tego miasta - Rafał Rozpara - dołącza do stowarzyszenia Rozwój Plus.
Burmistrz Jadowa Rafał Rozpara dołącza do Rozwój Plus. Gratulacje Stowarzyszenie Rozwój Plus szybko się rozwija, dołączają kolejni samorządowcy, tysiące Polaków. Dołączajcie do nas Ci, którzy w sercu macie Wielką Polskę i jej rozwój!
- napisał na X Piotr Uściński, poseł Rozwój Plus.
"Rozwój Plus rośnie w siłę"
Witamy w drużynie! Rozwój Plus rośnie w siłę, bo łączy ludzi, którym zależy na silnej, ambitnej i sprawnie zarządzanej Polsce: także w samorządach, gdzie najlepiej widać, jak ważna jest codzienna praca blisko ludzi. Silna Polska zaczyna się od aktywnych lokalnych wspólnot. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą budować rozwój Polski razem z nami
- zaznaczył z kolei Mateusz Morawiecki
tkwl/Źr. wPolityce.pl za X
