Kamiński: Ekipa Tuska politycznie wykorzystuje prokuraturę
TYLKO U NAS. Żurkowcy polują na ludzi prezydenta. Kamiński: To będą dowody. "Ekipa Tuska politycznie wykorzystuje prokuraturę"

„Ekipa Tuska i Waldemar Żurek wykorzystują prokuraturę w celach stricte politycznych” - powiedział na antenie Telewizji wPolsce24 Mariusz Kamiński, europoseł PiS i były szef MSWiA.
„Ekipa Tuska i Waldemar Żurek wykorzystują prokuraturę w celach stricte politycznych. Tak naprawdę to będą dowody w przyszłym śledztwie na przekraczanie uprawnień i łamanie prawa przez obecną ekipę rządzącą na czele z Tuskiem i na czele” - powiedział na antenie Telewizji wPolsce24 Mariusz Kamiński, europoseł PiS i były szef MSWiA.
Waldemar Żurek, minister sprawiedliwości i Prokurator Generalny, zabrał się za ściganie ministrów Kancelarii Prezydenta. Wezwania do neo-prokuratury otrzymali m.in. szef KPRP Zbigniew Bogucki i szef Gabinetu prezydenta RP Paweł Szefernaker. Przypomnijmy, że chodzi o sprawę zaprzysiężenia kandydatów na sędziów TK.
