Jacek Sasin ogłosił decyzję! To efekt działań partii
Jacek Sasin ogłosił decyzję! To efekt działań partii

Jacek Sasin ogłosił, że zakończona została działalność stowarzyszenia „Po Pierwsze Polska”. To efekt decyzji prezesa Jarosława Kaczyńskiego i kierownictwa partii.
Na posiedzeniu prezydium Komitetu Politycznego Prawa i Sprawiedliwości przyjęło uchwałę zobowiązującą członków partii do wystąpienia ze stowarzyszeń, fundacji i innych organizacji o charakterze politycznym w ramach ugrupowania – chodzi przede wszystkim o „Rozwój Plus” Mateusza Morawieckiego i „Po pierwsze Polska” Jacka Sasina.
Wpis Sasina
Sasin już poinformował o zakończeniu działalności jego stowarzyszenia.
„Zgodnie z decyzją Pana Prezesa Jarosława Kaczyńskiego i kierownictwa Prawa i Sprawiedliwości zakończyliśmy działalność stowarzyszenia „Po Pierwsze Polska”. Od pierwszego dnia naszym celem była jedność Prawa i Sprawiedliwości. Pozostajemy lojalni wobec naszej formacji oraz Prezesa Jarosława Kaczyńskiego. Wszystkie działania, projekty i inicjatywy rozpoczęte oraz zaplanowane w ramach stowarzyszenia będą teraz realizowane w strukturach Prawa i Sprawiedliwości. Rządy Donalda Tuska są złe dla Polski, a zwycięstwo jest dziś w naszym zasięgu. Nie możemy zmarnować tej szansy. Tylko PiS może odsunąć Tuska od władzy. Potrzebujemy jedności, dyscypliny i wspólnej pracy w ramach szerokiego frontu patriotycznego. Wygramy i weźmiemy odpowiedzialność za przyszłość Polski. Do zwycięstwa”
– czytamy w jego wpisie na portalu X.
X/mly
