Tusk ogłosił, że... założył konto na platformie internetowejOn tak na poważnie? Tusk ogłosił, że... założył konto na platformie internetowej. Przypomniano mu, jakie ma obowiązki!

"Jeszcze fajniej by było, jakby Pan się pojawił czasem w Kancelarii Premiera i w Parlamencie - tym polskim parlamencie, oczywiście".
Donald Tusk raczej nie słynie z pracowitości i częstej obecności w Sejmie. Od szefa polskiego rządu oczekiwalibyśmy jednak większego zaangażowania w sprawy najważniejsze dla państwa. Tymczasem premier ogłosił, że… założył konto w aplikacji internetowej.
Tusk pochwalił się swoim obserwującym z portalu X, że założył konto również w aplikacji Bluesky.
Słyszałem, że jest Was coraz więcej na tej drugiej aplikacji. Od dziś jestem też na Bluesky
– czytamy w jego wpisie.
Reakcja w sieci
Jego wpis wywołał reakcję w sieci. Premierowi przypomniano, co należy do jego obowiązków.
Fajnie. Jeszcze fajniej by było, jakby Pan się pojawił czasem w Kancelarii Premiera i w Parlamencie - tym polskim parlamencie, oczywiście
– napisał Konrad Berkowicz.
Wow, suuuper, coool jest pan aż na 2 aplikacjach internetowych. Fajnie byłoby tez, gdyby bywał pan regularnie na posiedzeniach rządu i w Sejmie
– przekonuje Wojciech Wybranowski.
mly/X
