„Mamy teraz przerzucanie się odpowiedzialnością. Bodnar, Kosiniak-Kamysz, Siemoniak, Tusk starają się przerzucać winę na kogoś innego, to jest żenujący spektakl” - powiedział w Telewizji wPolsce Michał Dworczyk mówiąc o śmierci polskiego żołnierza na granicy. Były szef KPRM podkreślił, że oni wszyscy ponoszą odpowiedzialność we własnym zakresie. „Jeśli natomiast mówimy o podkopaniu morale, czy też zaufania do państwa, to jest to związane z wyprowadzeniem trzech żołnierzy w kajdankach z jednostki za to, że używali broni służbowej chroniąc granicy” - ocenił były wiceminister obrony narodowej.
Gorszący na antenie Telewizji wPolsce Michał Dworczyk negatywnie ocenił działania rządu Tuska w sytuacji narastającego kryzysu na wschodniej granicy Polski.
Ciągle mam kontakt z żołnierzami.…
Artykuł dostępny wyłącznie dla cyfrowych prenumeratorów
Teraz za 7,90 zł za pierwszy miesiąc uzyskasz dostęp do tego i pozostałych zamkniętych artykułów.
Kliknij i wybierz e-prenumeratę.
Jeżeli masz e-prenumeratę, Zaloguj się
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/polityka/695140-dworczyk-tusk-chce-dokonczyc-konsumpcje-trzeciej-drogi
Najnowsze artykuły
Wszystkie najnowsze artykuły w jednym miejscu
Śledź nas na Google News
Bądź na bieżąco — dodaj nas do Google News
Dziękujemy za przeczytanie!
Twoje wsparcie ma znaczenie. Buduj z nami niezależne media.
Wszystkie teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu. Dołącz do nas.