NASZ WYWIAD
Nadbereżny: Nasz duch rozwoju zawarto w COP, teraz to CPK
NASZ WYWIAD. Nadbereżny: COP był śmiałą wizją rozwoju Stalowej Woli, teraz jest nią Centralny Port Komunikacyjny. Inwestorzy go chcą

Artykuł premium
Dołącz"Na tym fundamencie wiarygodności, udało nam się zbudować śmiałą wizję rozwoju miasta Stalowej Woli i to nie tylko w perspektywie jednej kadencji".
„Nie bałem się i nie miałem kompleksu, by powiedzieć mieszkańcom Stalowej Woli: bądźmy miastem szczęśliwym, bądźmy miastem, które może śmiało patrzeć w przyszłość” - mówi w rozmowie z portalem wPolityce.pl Lucjusz Nadbereżny z PiS. Prezydent Stalowej Woli, który uzyskał reelekcję podkreśla, że fundamentem jego wygranej jest wiarygodność, na którą pracował latami, także „duch rozwoju miasta”. „Chodzi o ducha Centralnego Okręgu Przemysłowego, czyli ambicji, że jesteśmy miastem nie przypadkowym” - stwierdził dodając, że dziś takim ambitnym planem jest budowa Centralnego Portu Komunikacyjnego.
