Na nic apel Donalda Tuska skierowany do sympatyków opozycji, aby nie przeklinać. Władysław Frasyniuk powiadomił bowiem na Twitterze, że na marsz opozycji idzie z „przesłaniem ZGODA BUDUJE OBALMY TE CH…JE”.
Przypomnijmy, że apel Tuska wystosowany był po tym, jak do sieci wyciekło nagranie aktora Andrzeja Seweryna wzywającego do przemocy. Najwyraźniej Frasyniuk uznał, że apel Tuska to tylko zasłona dymna.
Szanowni Państwo, na dzisiejszy marsz idę z przesłaniem ZGODA BUDUJE OBALMY TE CH…JE. Widzimy się na marszu
— napisał Frasyniuk.
kk/Twitter
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/polityka/649279-frasyniuk-z-wulgarnym-przeslaniem-na-marsz-tuska
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Najważniejsze teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu! Dołącz do Premium+. Pamiętaj, możesz oglądać naszą telewizję na wPolsce24. Buduj z nami niezależne media na wesprzyj.wpolsce24.