SONDAŻ

SONDAŻ. Według 41,5 proc. badanych opozycja się nie dogada

SONDAŻ. Opozycja i tak się nie dogada? Według 41,5 proc. badanych nie byłaby w stanie porozumieć się co do stworzenia wspólnego rządu

9dd7347be62141b4a6cddfd896e2ebb4.webp
autor: Fratria
FacebookTwitter

Przeciwnego zdania jest 30,5 proc., a 28 proc. nie ma w tej kwestii zdania - wynika z badania pracowni SW Research przeprowadzonego dla "Rzeczpospolitej".

FacebookTwitter

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: [email protected]. Dołącz do naszej społeczności, wykup dostęp do STREFY PREMIUM. Subskrybuj
To najlepsza forma wsparcia naszych mediów.

Redaktor Naczelny:
Łukasz Wróblewski
Zespół:
Joanna Jaszczuk, Adam Kacprzak, Tomasz Karpowicz, Robert Knap, Adam Staniewicz, Kamil Kwiatek, Natalia Wierzbicka, Adrian Siwek, Adam Bąkowski, Sławomir Cedzyński.
Autorzy:
Wojciech Biedroń, Jacek Karnowski, Marzena Nykiel, Goran Andrijanić, Marek Budzisz, Jerzy Jachowicz, Grzegorz Górny, Aleksandra Jakubowska, Stanisław Janecki, Dorota Łosiewicz, Dariusz Matuszak, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Marcin Wikło, Piotr Gursztyn, Jerzy Szmit.