Rymanowski dziękuje hejterom. Zaskakujący powódRymanowski dziękuje hejterom. Zaskakujący powód

rymanowski.webp
rymanowski / fot. yt/rymanowski_live
FacebookTwitter

Bogdan Rymanowski udzielił wywiadu, w którym odniósł się do zmasowanej krytyki dotyczącej jego kanału na YouTube. "Powinienem co roku wysyłać im butelkę szampana, dlatego że ta krytyka sprawiła, że mój kanał stał się jeszcze bardziej popularny" - skomentował dziennikarz.

Dziennikarz m.in. Polsat News czy RMF FM w podcaście u Moniki Richardson dla "Faktu" został zapytany o krytykę, jaka go spotkała w związku z opublikowanym na swoim kanale YouTube filmie, gdzie rozmawiał z jedną z osób zajmującą się tzw. medycyną alternatywną. 

Chodzi o wywiad z prof. Grażyną Cichosz. W rozmowie kobieta krytykowała m.in. obowiązujące zalecenia żywieniowe i przemysł spożywczy. Zdaniem krytyków jest to osoba, która rozpowszechnia informacje niezgodne z aktualną wiedzą medyczną i jest szkodliwa. Zapraszanie jej do popularnego kanału u znanego dziennikarza jest, ich zdaniem, jedynie powoduje, że tego typu treści są przekazywane dalej. 

"Powinienem postawić im szampana"

Zapytany o to, czy czuje się z tego powodu "guru antyszczepionkowców" z uśmiechem na ustach odpowiedział: 

Nie mam takiej obawy, co więcej uważam, że wszyscy ci krytycy, którzy zaatakowali mnie po rozmowie z profesor Cichorz, tak naprawdę ja powinienem co roku wysyłać im butelkę szampana, dlatego że ta krytyka, z którą się spotkałem, tak naprawdę sprawiła, że mój kanał stał się jeszcze bardziej popularny

- mówił Bogdan Rymanowski. 

Następnie dodał, że choć nie żałuje rozmowy, to dziś zadałby profesor bardziej wymagające pytania.

Być może za jakiś czas zaproszę znowu panią profesor i tak naprawdę wszystkie te historie, które wyszły, będą skonfrontowane 

- zapowiedział dziennikarz.

Bogdan Rymanowski to jedna z najbardziej znanych i cenionych osób w środowisku medialnym, jako jeden z najbardziej bezstronnych i profesjonalnych dziennikarzy. W zawodzie pracuje od lat 90-tych. Związany m.in. z Radiem Plus, TV Puls, TVN24 oraz Polsat News. Autor wielu publikacji na tematy polityczne. Od września 2024 roku prowadzi własny kanał w serwisie YouTube, gdzie zaprasza różnych gości m.in. prezydenta Karola Nawrockiego czy Rafała Trzaskowskiego. 

kh/Fakt

FacebookTwitter

Czekamy na Wasze maile z uwagami i komentarzami: [email protected]. Dołącz do naszej społeczności, wykup dostęp do STREFY PREMIUM. Subskrybuj
To najlepsza forma wsparcia naszych mediów.

Redaktor Naczelny:
Łukasz Wróblewski
Zespół:
Joanna Jaszczuk, Adam Kacprzak, Tomasz Karpowicz, Robert Knap, Adam Staniewicz, Kamil Kwiatek, Natalia Wierzbicka, Adrian Siwek, Adam Bąkowski, Sławomir Cedzyński.
Autorzy:
Wojciech Biedroń, Jacek Karnowski, Marzena Nykiel, Goran Andrijanić, Marek Budzisz, Jerzy Jachowicz, Grzegorz Górny, Aleksandra Jakubowska, Stanisław Janecki, Dorota Łosiewicz, Dariusz Matuszak, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Marcin Wikło, Piotr Gursztyn, Jerzy Szmit.